Co podnikatelé a hypotéky?

Podnikatelé se dělí na dvě poloviny. Jsou tací, kteří mají svých vlastních peněz dostatek a tak nepotřebují řešit žádnou hypotéku, protože na všechno mají dost a jsou tací, kteří dostatek peněz nemají a nezbývá jim nic jiného, než půjčka. Je určitě velký risk, když si člověk vezme půjčku, protože nikdy nevíte, jestli budete schopni dané peníze vrátit a to zejména, pokud jste na úplném začátku a nevíte, zda se právě vaše firma chytí nebo nechytí. Člověku nezbývá nic jiného, než věřit, že všechno dobře dopadne a kromě toho, že zvládnete vše zaplatit bance, zvládnete mít také ze zakázek zisk.

kufr s penězi

Pokud člověk zvažuje ze začátku hypotéku, byla by v tomto případě nejlepší podnikatelská hypotéka, která je dělaná právě pro podnikatele. I podmínky jsou od běžné hypotéky jiné a je proto dobré s tím počítat. Podnikatelská hypotéka je něco, o co si může zkusit zažádat každý podnikatel. Je ale určitě dobré zvážit, zda se vám něco takového vyplatí, protože dneska mají banky skutečně vysoké úroky a ne každý je schopen přijmou, že bude muset vrátit ještě 10% navíc.

budík a peníze

Někteří podnikatelé nespěchají a tak jsou schopni ještě nějakou dobu počkat, než to bude v bance daleko lepší, než je tomu teď. Je ale potřeba mít na paměti, že takové čekání http://www.mdb.cz/inscenace/24-cekani-na-godota může být velice dlouhé, protože to dnes v bankách vypadá spíše tak, že se procenta zvyšují, než aby se snižovaly.

Rozjet svou vlastní společnost rozhodně není jednoduché a člověk musí počítat se všemi riziky, které mohou přijít a to včetně toho, že může trvat, než seženete dostatek peněz na to, abyste byli schopni všechno bance vrátit.

Banka má určité pochopení, ale i přesto bude trvat na tom, abyste každý měsíc splatili určitou částku, protože bez toho, aniž byste bance začali pomalu ale jistě všechno vracet, to nepůjde. Pro mnohé banky není problém, že jim člověk bude vracet peníze i 30 let. Pro banku je hlavní, že se svých peněz dočká.

Hypotéka bez registru

Jednou z cest k vlastnímu bydlení je financování pořizovaného domu či bytu prostřednictvím hypotéky. Je nutné předem zvážit vlastní možnosti, zorientovat se na trhu s finančními produkty a zvolit nejoptimálnější řešení i s přihlédnutím k tomu, že se jedná o dlouhodobý závazek.

Finanční prostředky, získané prostřednictvím hypotečního úvěru, je možné využít i na rekonstrukci již vlastněné nemovitosti. Ručení je zajištěno zástavou kupované nebo rekonstruované nemovitosti, případně prostřednictvím jiné nemovitosti.

Dům na hypotéku

Hypotéky poskytují banky i nebankovní společnosti. Obecně platí, že čím je nabytí hypotéky rychlejší a méně administrativně náročné, tím vyšší bude úroková sazba a přísnější podmínky a sankce. Zatímco u bankovních společností může vyřízení a schválení hypotečního úvěru trvat i několik týdnů, u nebankovních společností je vyřízení administrativně méně náročné a finanční prostředky je možné čerpat již v řádu dnů.

Nebankovní společnosti zpravidla nevyžadují doložení příjmů, je možné získat i hypotéku bez registru, žadatel může mít exekuce. Žádné platby předem nebývají vyžadovány. Ocenění nemovitosti je možné bezplatně zvládnout i za 24 hodin pomocí zaslaných fotografií, výše hypotéky může být až 70% odhadní ceny nemovitosti. Čerpání finančních prostředků lze dohodnout i expresně, je možné je čerpat v den podpisu smlouvy.

Vysněné bydlení

Splatnost je možné nastavit až na 30 let, nemá-li po určité době klient záznam v registrech, je možné hypotéku předčasně splatit bez sankce, refinancovat ji prostřednictvím bankovního úvěru.

Je vhodné zvolit nebankovní společnost, se kterou již má zkušenost někdo ze známých nebo z rodiny. Věnujte pozornost spíše RPSN (roční procentuální sazba nákladů) než nízkému úroku, který může být jen lákadlem. RPSN zahrnuje všechny poplatky, důležitá je i sankce za předčasné splacení.

Důvody, které vedou banku k zamítnutí úvěru

Banka může žádost o úvěr zamítnout z celé řady důvodů. Několik základních definuje zákon o spotřebitelském úvěru a další mohou vycházet přímo z interních nařízení banky. Pojďme se podívat na několik základních a neprůstřelných, které zhatí žádost o úvěr v každé bance. Mezi ty nejpádnější patří negativní záznam v registru dlužníků, příliš malý příjem nebo pracovní smlouva.

smlouva k podepsání

Zamítnutých žádostí o úvěr stále přibývá a nic na tom nemění fakt, že na trhu je v současné době přebytek likvidity. Banky doslova bojují o každého nového klienta a přichází s výhodnějšími nabídkami, díky kterým by předehnaly konkurenci. Proti nim ovšem stojí složitá legislativa, která bankám nařizuje důkladnou lustraci klientů ještě před schválením úvěru. Diskvalifikačním faktorem při žádosti o úvěr přitom může být celá řada. V některých případech se jedná o drobnosti, jindy jsou na vině závažné skutečnosti. Pokud by banky tak neučinily, smlouva by později mohla být napadnutelná pro její neplatnost. Dlužník by nemusel platit žádné úroky a splácet dle svých finančních možností. Za zamítnutým úvěrem je tak spíše zapotřebí hledat složitou legislativu a ne neochotu bank půjčovat.

růžová pokladnička

Je pochopitelné, že po žadateli je požadován pravidelný měsíční příjem, díky kterému bude mít banka záruku, že bude úvěr splácen. Příjmy mohou pocházet ze zaměstnání, samostatně výdělečné činnosti nebo pronájmu. Jiné příjmy povětšinou bankou akceptovány nejsou. Příjmy ze zaměstnání je zapotřebí doložit pracovní smlouvou, ideálně na dobu neurčitou. Žadatel nesmí být ve výpovědní nebo zkušební lhůtě a příjmy musí dokázat odpovídajícím způsobem.

Existuje však celá řada nebankovních společností, která po žadateli dokládání příjmů nevyžaduje. Slyšeli jste třeba například o hypotéce bez doložení příjmu Fahd.cz?

Důležitá je ale i platební minulost, kterou mohou banky i nebankovní společnosti snadno dohledat pomocí nejrůznějších registrů dlužníků.

Pár otázek, na které možná budete chtít znát odpověď

Zcela novodobou možností je nebankovní hypotéka. Co skýtá a co skrývá? Na to se hned podíváme https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/.

Co musíte splňovat?

Samozřejmě být vlastníky nějaké nemovitosti, na kterou si hypotéku budete brát a mít více jak osmnáct let, tedy být plnoletý. Dále už jenom stačí, abyste zaslali pár fotografií a požadavek a můžete mít peníze do 24 hodin.

Je odhad zdarma nebo budu něco platit?

Odhad nemovitosti je zcela zdarma, takže dopředu rozhodně nic neplatíte.

Kolik peněz dostanu?

Většinou jde o vyplacení až 70% odhadní ceny nemovitosti, což je velice solidní nabídka. Peníze dostanete ihned, bez zbytečných dalších starostí.

Nevadí, že máme zápis v rejstříku?

Vůbec ne, u nás hypotéku mohou dostat i lidé, kteří mají zápis. Žádné registry neřešíme a ani do nich nenahlížíme, takže se vůbec nemusíte ničeho obávat.

Mám nízký příjem, bude to problém?

V našem případě je to naprosto jedno. U nás nemusíte dokazovat žádné příjmy či jeho výši. Nic takového dokazovat nebudete muset.

Na jak dlouhou dobu peníze mohu hypotéku nastavit?

Hypotéku lze nastavit od jednoho roku až například na velice luxusních třicet let.

Jaký máte úrok?

Úroky máme velice nízké, jako v bance. Nemusíte se tak bát toho, že zbytečně přeplatíte.

Platí se nějaké poplatky předem?

Žádné poplatky předem platit nebudete, pouze měsíční splátku, která se určí podle výše hypotéky a samozřejmě také podle toho, jakou dlouhou dobu budete chtít splácet.

Jak mohu použít peníze?

Peníze, které tímto způsobem získáte, tedy z naší hypotéky, můžete použít jakýmkoliv způsobem. Vhodné je to pro splacení exekucí, nebo na postavení nového domova, či na jakékoliv rekonstrukce bytu, koupi nového automobilu, financování cesty kolem světa, nebo cokoliv jiného, co si chcete splnit, nebo jaké závazky musíte zaplatit.

Jak se financuje podnikání

Když se některému z podnikatelů přestává dařit, klesají logicky i jeho příjmy. Z podnikání, jež bylo zprvu třeba i docela lukrativní, se najednou stává třeba i koule na noze či kámen uvázaný na krku, táhnoucí podnikatele ke dnu.
Je to smutné, ale stává se to. A to často i těm, kdo by si zprvu klidně i vsadili na to, že jim něco podobného vůbec nehrozí. A když se to stane, je třeba využít každou možnost, aby se dotyčný ze svých potíží zase co nejrychleji dostal.peníze za dům
Nejednou může být takovou cestou vedoucí z problémů zpět na výsluní i docela banální půjčka. Protože tímto způsobem lze jak známo získat finanční prostředky, jichž se nedostává, a pokud jsou tyto efektivně využity, http://www.csicr.cz/html/VZCSI_2011_12/resources/_pdfs_/1d26d82415be603baed2613ce7c2a69e_136.pdf mohou stabilizovat a posléze třeba i zachránit kdejaký obor podnikání.
Jenže si musíme upřímně přiznat, že se ne vždy daří získat takovouto pomoc. A sice proto, že poskytovatelé půjček žádají záruky, že se jim jejich rozpůjčované jmění vrátí, a když žadatel dostatečné záruky nemůže nabídnout, nesetká se s pozitivním vyřešením jeho žádosti. Čehož ukázkovým příkladem je dejme tomu otázka příjmů, daňových přiznání, registrů dlužníků, exekucí a dalších problémů v bankách. Jakmile přijde do banky někdo, kdo v těchto oblastech nevypadá dostatečně dokonale, má bohužel smůlu.kasička s penězi
A následně někomu takovému nezbývá nic jiného, než pátrat po alternativách. A kdo hledá, tomu se dříve nebo později připlete do cesty americká nebankovní hypotéka. Ideál mezi půjčkami, přinejmenším z pohledu těch, jimž banky s jejich vysokými nároky nikdy nevyhoví, i když pochopitelně nejen z pohledu právě takových komplikovaných žadatelů.
U takové hypotéky se nikdo nemusí strachovat, že ho odmítnou jenom kvůli jeho momentálním obtížím. Zde totiž stačí, že dá žadatel za půjčku do zástavy nemovitost, jíž zaručuje svoji schopnost a ochotu splácet. A za to dostane rychle i celou horu peněz, jež lze investovat do čehokoliv souvisejícího s podnikáním. Jež tím může být skutečně zachráněno. Což je logicky velice důležité.

Odmítli vám v bance půjčit peníze? Obraťte se na nás!

Zamítla vám banka žádost o úvěr? Potřebujete peníze, jste zoufalí a nevíte, na koho se obrátit? Chcete si koupit nové auto, nemovitost, investovat do podnikání nebo splatit exekuci? Obraťte se na naši společnost! Poskytneme vám nebankovní hypotéku bez registru od Nebankovní hypotéka. Splaťte si své dluhy i přesto, že máte záznamy v registrech! Ty nás totiž vůbec nezajímají.
Naše nebankovní společnost se specializuje na poskytování půjček všem těm, kteří byli z jakéhokoliv důvodu odmítnuti bankou. Důvodem pro odmítnutí mohou být například záznamy v registrech, jako jsou opožděné platby a podobně. Registry my ale vidět nechceme.

plánování hypotéky

Chcete si půjčit peníze, ale víte o některých zápisech v registrech? Nevadí! Právě proto jsme tu my. Chcete-li získat podnikatelský úvěr, do registru vám nahlížet nebudeme. Zajímá nás pouze vaše současná finanční situace a nemovitost, kterou chcete dát do zástavy nebo koupit.

kalkulačka

Nebankovní hypotéky bez registru přináší podnikatelům celou řadu výhod! Nedokládáte příjmy. Nenahlížíme do registrů, záznamy v nich nám nevadí. Nevadí nám dokonce ani exekuce. Dobu splácení si můžete nastavit až na 30 let. Bojíte se poplatků za předčasné splacení? Nebojte! U nás totiž nic za předčasné splacení hypotéky neplatíte! Nechceme po vás ručitele, zajímá nás pouze nemovitost!
Chcete vědět víc? Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme nezávaznou nabídku. Zašlete nám fotografie nemovitosti – dvě zvenku a jednu fotografii každé místnosti. Poté vás kontaktuje náš manažer a probere s vámi veškeré dostupné možnosti.
Nebankovní hypotéky schvalujeme obvykle do 24 hodin od podpisu smlouvy.
Potřebujete peníze, ale banka vám odmítla půjčit z důvodu špatných záznamů v registrech? Nezoufejte a obraťte se na nás! My vaše záznamy řešit nebudeme a peníze vám, na rozdíl od banky, poskytneme!

Která ze všech půjček je ta pravá?

Jestliže uvažujete o tom, že byste si vzali půjčku, pak jistě přemýšlíte i nad tím, která ze všech možných půjček je ta nejlepší.
Pod takovým označením se toho může skrývat opravdu mnoho. Někomu jde o to, aby jeho půjčka byla co nejvíce výhodná, takže porovnává to, jaké mají jednotlivé nabídky úročení. Někdo jiný jde na to ještě chytřeji a sleduje, kolik peněz celkem zaplatí k vybranému úvěru navíc. Jenže mnoho lidí ještě více než jejich úspory zajímá, jak rychle budou mít půjčené peníze doma, anebo to, kolik toho budou muset udělat proto, aby úvěr získali. A samozřejmě je možné porovnávat i flexibilitu různých nabídek a poskytovatelů, což se děje hlavně v případech, kdy žadatel ví o své nízké bonitě anebo zápisu v registru.mince s dírou
Jak je tedy vidět, tak způsobů, jak porovnat jednotlivé nabídky je opravdu mnoho a každého žadatele může zajímat něco úplně jiného.
Ať už však budete jednotlivé úvěry porovnávat z pravého anebo z levého konce, tak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout americká nebankovní hypotéka.
Stejně tak jako u všech ostatních nebankovních úvěrů, tak i v tomto případě platí, že jej vyřídíte bez komplikací a bez čekání, a můžete si jej sjednat přes internet, což je rychlé a pohodlné.
Pro americké půjčky je navíc typické, že se za ně ručí nemovitostí. A to celou věc s vyřízením hypotéky výrazně urychluje a usnadňuje. Stačí, když si zvolíte nemovitost, jakou použijete za záruku a podle toho, jaká je její tržní hodnota, můžete získat peníze.mince s dírou.jpg
Navíc zde samozřejmě platí, že americká hypotéka je bezúčelová, a tak s ní můžete naložit plně podle vašich představ, aniž by kdokoli věděl, co s penězi uděláte. Žádná omezení zde neexistují, takže není problém vyrazit na luxusní dovolenou, pozvat všechny přátele na nezapomenutelnou https://www.womanonly.cz/tipy-na-narozeninovou-party-usporadejte-nezapomenutelnou-oslavu/ party anebo vyplatit exekutora.
Takže i když má americká půjčka vyšší úročení, tak ve všech ostatních ohledech je nejlepší!

Žádné nahlížení do soukromí kvůli hypotéce

Nebankovní poskytovatelé hypoték většinou nabízejí dva typy úvěrů. Jedním z nich je spotřebitelský úvěr, který je určen pro kohokoliv, kdo o něj požádá. Jednoduše řečeno – pro každého, kdo jako podnikatel nepožádá o podnikatelský úvěr.

bankovky

 • V případě spotřebitelského úvěru se jedná většinou o úrokovou sazbu od čtyř procent.
  • To tehdy, pokud má klient jen drobné záznamy v registrech dlužníků.
  • V případě závažnějších zápisů mu bude nabídnut úrok od sedmi procent.
  • Splatnost může být až po dobu třiceti let.

Druhou možností je podnikatelský úvěr.Tento finanční produkt je určen pouze pro firmy, podnikatele a OSVČ. Finance jsou poskytovány na potřeby, které jsou spojené s podnikáním. Což znamená nejen na další fungování firmy, ale také si podnikatel může pomocí této hypotéky vyplatit exekuce, konsolidovat nevýhodné půjčky, úvěry a vyplatit si drahé zástavy.

 • Nebankovní poskytovatel https://www.hypotekybezregistru.cz/se také může postarat o kompletní oddlužení nemovitosti.
 • Tím ale není řečeno, že by se musel klient zpovídat, nač žádané finanční prostředky bude potřebovat.
 • Své finance může využít i bez účelu.

Podmínky přijatelné pro každého

Ačkoliv bude klientovi nabídnuta doba splatnosti až na třicet let, není problém kdykoliv během této doby vše doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Po celou dobu splácení je neměnná sazba úvěru.

 • Pro klienty s drobným záznamem v registru se jedná o čtyři procenta.
 • Pokud jsou záznamy závažnějšího charakteru, pak se sazba vyšplhá na sedm procent.

finance
Mnoho žadatelů o půjčku u banky má jednu nepříjemnou zkušenost. Hledí se zde také na věk žadatele. U nebankovního poskytovatele věk žadatele nehraje vůbec žádnou roli. Nezjišťují se žádné podrobnosti z jeho života. Tudíž odpadá zbytečné a zdlouhavé papírování. Vše jde přímou cestou. Což znamená, že cíle je dosaženo daleko dříve.

Peníze

Každý z nás má jinak sestavený žebříček hodnot, ale zaručeně mají žebříčky hodnot každého z nás společnou jednu položku – jsou v něm peníze. V poslední době se stávají peníze nejdůležitější součástí života stále více lidí. Lidé je milují a udělali by pro ně všechno. Na jednu stranu je to velice smutné, na druhou stranu bez peněz nelze žít, z tohoto důvodu je to pochopitelné.
pět hromádek mincí.jpg
Některé slečny (občas i muži) si hledají staršího a zajištěného partnera. V této době dokonce existují seznamky, do kterých se lidé zaregistrují jen z jednoho jediného důvodu- hledají staršího partnera, který je zajištěný, má mnoho majetku a jeho účet má 6 místnou sumu- a netají se tím.
Je tohle správná cesta toho, jak vydělat peníze? Slečny, které jsou na seznamce přihlášeny to obhajují tím, že nejde jen o sex, že jsou muži jejich rádci, kteří mají hodně zkušeností v životě, že spolu tráví hodně času (večeře, dovolené a podobně).
V očích mnoha lidí jsou tyto dívky placeny za sex, takže to co dělají je tím nejstarším řemeslem. Většina z nás tento typ seznamek odsuzuje.
Je to pravda? Vlastně to není něco úplně špatného, protože se jedná o dohodu dvou lidí, kteří se na základě vlastní vůle dohodli. Někdy může mezi těmito lidmi vzplanout i láska.
Co všechno jsou lidi schopni vymyslet díky penězům? Lidi v téhle době dokáží vymyslet podvody, jen aby získali peníze. Dokáží také okrást rodinu i přátele. Dokáží okrást staré a důvěřivé důchodce. Oproti těmto způsobům je ten dříve zmiňovaný v pohodě. Je mnoho způsobů, jak získat peníze, ale tenhle je doopravdy zvláštní, protože dívka prakticky prodává sama sebe.
úprava kravata.jpg 
Závěrem napíši jen to, že každý člověk je jiný a každému vyhovuje něco jiného. Někdo chce v životě kariéru v práci, ve které se seberealizuje, jiný chce lásku a rodinu a další chce žít luxusním životem se zajištěnou osobou.

Americká hypotéka bez registru poskytne adekvátní pomoc


Jestliže banka vaši žádost zamítla. Nebo naopak přemýšlíte, kde najít řešení, pokud z jakéhokoliv důvodu se potýkáte se záznamem v registru. Můžete se spolehnout, že v tomto případě americká hypotéka bez registru je správnou volbou pro vás.

dětská kasička.jpg

Co je registr dlužníků neboli úvěrový registr?

 

Pokud se naopak setkáváte s tímto termínem a nevíte, o co se konkrétně jedná, zde stručné vysvětlení. Jedná se o databázi, kde jsou evidovány osoby a organizace, které jsou pozadu se splácením. Registry dlužníků zaznamenávají veškeré závazky, ať je dlužník po splatnosti se svými závazky či nikoli.

 

Záměrem registrů dlužníků je poskytnout bankám a dalším subjektům kompletní přehled při zjišťování spolehlivosti dlužníka. Provozovatelé registrů jsou stoupenci názoru, že seznam pomáhá i poctivým dlužníkům, jelikož tak mají šanci na poskytnutí služby snadněji i za lepších podmínek. Však v registru se lze ocitnout i při opomenutí zaplacení faktury apod.

 

Prioritou je spokojenost klienta

 

V případě zvolení renomované společnosti disponující transparentními podmínkami, máte jistotu získání jistých výhod a ještě ušetříte. Možností je financování přímo na míru. Věřte, že americká hypotéka bez registru je adekvátní volbou. Jelikož se jedná o dlouhodobý úvěr, je reálné rozložení splácení až na dobu čtyřiceti let. Kdykoliv lze hypotéku splatit a to bez sankce či poplatku.

 

Dle vašich potřeb lze využít peníze i jako kontokorentní úvěr. Především však je americká hypotéka bez registru pro ty, kdo mají z jakéhokoliv důvodu záznam. Díky benevolenci má tak zcela každý šanci na získání potřebných finančních prostředků.

zeleně schváleno.png

Produkt je tak vhodný pro všechny zájemce. Možnost získat peníze v co možná nejkratším termínu, tj. do 24 hodin, lze se však dohodnout i na připsání peněz na váš bankovní účet v den podpisu smlouvy! A vše je vyřízeno rychle bez nadbytečné administrativní zátěže. Žádost lze vyplnit z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Potřebné doklady lze odeslat elektronickou poštou.