Peníze

Každý z nás má jinak sestavený žebříček hodnot, ale zaručeně mají žebříčky hodnot každého z nás společnou jednu položku – jsou v něm peníze. V poslední době se stávají peníze nejdůležitější součástí života stále více lidí. Lidé je milují a udělali by pro ně všechno. Na jednu stranu je to velice smutné, na druhou stranu bez peněz nelze žít, z tohoto důvodu je to pochopitelné.
pět hromádek mincí.jpg
Některé slečny (občas i muži) si hledají staršího a zajištěného partnera. V této době dokonce existují seznamky, do kterých se lidé zaregistrují jen z jednoho jediného důvodu- hledají staršího partnera, který je zajištěný, má mnoho majetku a jeho účet má 6 místnou sumu- a netají se tím.
Je tohle správná cesta toho, jak vydělat peníze? Slečny, které jsou na seznamce přihlášeny to obhajují tím, že nejde jen o sex, že jsou muži jejich rádci, kteří mají hodně zkušeností v životě, že spolu tráví hodně času (večeře, dovolené a podobně).
V očích mnoha lidí jsou tyto dívky placeny za sex, takže to co dělají je tím nejstarším řemeslem. Většina z nás tento typ seznamek odsuzuje.
Je to pravda? Vlastně to není něco úplně špatného, protože se jedná o dohodu dvou lidí, kteří se na základě vlastní vůle dohodli. Někdy může mezi těmito lidmi vzplanout i láska.
Co všechno jsou lidi schopni vymyslet díky penězům? Lidi v téhle době dokáží vymyslet podvody, jen aby získali peníze. Dokáží také okrást rodinu i přátele. Dokáží okrást staré a důvěřivé důchodce. Oproti těmto způsobům je ten dříve zmiňovaný v pohodě. Je mnoho způsobů, jak získat peníze, ale tenhle je doopravdy zvláštní, protože dívka prakticky prodává sama sebe.
úprava kravata.jpg 
Závěrem napíši jen to, že každý člověk je jiný a každému vyhovuje něco jiného. Někdo chce v životě kariéru v práci, ve které se seberealizuje, jiný chce lásku a rodinu a další chce žít luxusním životem se zajištěnou osobou.

4.6/5 - (5 votes)