Pár otázek, na které možná budete chtít znát odpověď

Zcela novodobou možností je nebankovní hypotéka. Co skýtá a co skrývá? Na to se hned podíváme https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/.

Co musíte splňovat?

Samozřejmě být vlastníky nějaké nemovitosti, na kterou si hypotéku budete brát a mít více jak osmnáct let, tedy být plnoletý. Dále už jenom stačí, abyste zaslali pár fotografií a požadavek a můžete mít peníze do 24 hodin.

Je odhad zdarma nebo budu něco platit?

Odhad nemovitosti je zcela zdarma, takže dopředu rozhodně nic neplatíte.

Kolik peněz dostanu?

Většinou jde o vyplacení až 70% odhadní ceny nemovitosti, což je velice solidní nabídka. Peníze dostanete ihned, bez zbytečných dalších starostí.

Nevadí, že máme zápis v rejstříku?

Vůbec ne, u nás hypotéku mohou dostat i lidé, kteří mají zápis. Žádné registry neřešíme a ani do nich nenahlížíme, takže se vůbec nemusíte ničeho obávat.

Mám nízký příjem, bude to problém?

V našem případě je to naprosto jedno. U nás nemusíte dokazovat žádné příjmy či jeho výši. Nic takového dokazovat nebudete muset.

Na jak dlouhou dobu peníze mohu hypotéku nastavit?

Hypotéku lze nastavit od jednoho roku až například na velice luxusních třicet let.

Jaký máte úrok?

Úroky máme velice nízké, jako v bance. Nemusíte se tak bát toho, že zbytečně přeplatíte.

Platí se nějaké poplatky předem?

Žádné poplatky předem platit nebudete, pouze měsíční splátku, která se určí podle výše hypotéky a samozřejmě také podle toho, jakou dlouhou dobu budete chtít splácet.

Jak mohu použít peníze?

Peníze, které tímto způsobem získáte, tedy z naší hypotéky, můžete použít jakýmkoliv způsobem. Vhodné je to pro splacení exekucí, nebo na postavení nového domova, či na jakékoliv rekonstrukce bytu, koupi nového automobilu, financování cesty kolem světa, nebo cokoliv jiného, co si chcete splnit, nebo jaké závazky musíte zaplatit.