Odmítli vám v bance půjčit peníze? Obraťte se na nás!

Zamítla vám banka žádost o úvěr? Potřebujete peníze, jste zoufalí a nevíte, na koho se obrátit? Chcete si koupit nové auto, nemovitost, investovat do podnikání nebo splatit exekuci? Obraťte se na naši společnost! Poskytneme vám nebankovní hypotéku bez registru od Nebankovní hypotéka. Splaťte si své dluhy i přesto, že máte záznamy v registrech! Ty nás totiž vůbec nezajímají.
Naše nebankovní společnost se specializuje na poskytování půjček všem těm, kteří byli z jakéhokoliv důvodu odmítnuti bankou. Důvodem pro odmítnutí mohou být například záznamy v registrech, jako jsou opožděné platby a podobně. Registry my ale vidět nechceme.

plánování hypotéky

Chcete si půjčit peníze, ale víte o některých zápisech v registrech? Nevadí! Právě proto jsme tu my. Chcete-li získat podnikatelský úvěr, do registru vám nahlížet nebudeme. Zajímá nás pouze vaše současná finanční situace a nemovitost, kterou chcete dát do zástavy nebo koupit.

kalkulačka

Nebankovní hypotéky bez registru přináší podnikatelům celou řadu výhod! Nedokládáte příjmy. Nenahlížíme do registrů, záznamy v nich nám nevadí. Nevadí nám dokonce ani exekuce. Dobu splácení si můžete nastavit až na 30 let. Bojíte se poplatků za předčasné splacení? Nebojte! U nás totiž nic za předčasné splacení hypotéky neplatíte! Nechceme po vás ručitele, zajímá nás pouze nemovitost!
Chcete vědět víc? Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme nezávaznou nabídku. Zašlete nám fotografie nemovitosti – dvě zvenku a jednu fotografii každé místnosti. Poté vás kontaktuje náš manažer a probere s vámi veškeré dostupné možnosti.
Nebankovní hypotéky schvalujeme obvykle do 24 hodin od podpisu smlouvy.
Potřebujete peníze, ale banka vám odmítla půjčit z důvodu špatných záznamů v registrech? Nezoufejte a obraťte se na nás! My vaše záznamy řešit nebudeme a peníze vám, na rozdíl od banky, poskytneme!