Erotické masáže vykazují komplexní ozdravný efekt

Erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz nejsou pouhý nástroj k ukojení sexuálního pudu.

Erotická masáž jako léčebný prostředek

Píše se o tom v mnoha statích odborných i laických, tomu se nelze divit, neboť je to přece jen kategorie masérských služeb, i když jsou do nich zahrnuty intimní partie a speciální techniky. Masáže obecně přináší lidstvu obrovský užitek již po staletí, souvisí totiž s naší opravdovou (duchovní) podstatou. Říká se, že pomáhají tělu i duši získat zpět ztracenou rovnováhu, a té lze docílit především působením na energetické dráhy. Energie usměrňuje, regeneruje a přetváří hmotu, bylo to známo již ve starověku, a tak se k tomuto poznání opět navracíme.

dívka ve spodním prádle

Jak erotické masáže léčí tělo – doteky něžnou dívčí dlaní, ploskami chodidel i dalšími částmi těla mají přímo magický efekt, dodávají energii do všech systémů (čaker), jimiž se rozvádí veškeré tělní tekutiny. Především se tím posílí správná činnost lymfatického systému. Pokud podstupujeme tuto proceduru pravidelně, nebo masérské techniky často střídáme a měníme, můžeme výrazně zlepšit výkonnost imunitního systému, a to je v dnešní „koronavirové“ době poměrně zásadní záležitost.

svlékání kalhotek

Jak masáže působí na psychiku – většina z nás potřebuje především zklidnit, snížit napětí a stres a žít v poklidu. Stres je moderní civilizační hrozba, která může explodovat do nevídaných rozměrů, a mimo jiné ovlivňuje imunitu. Můžeme směle tvrdit, že kdybychom eliminovali jako společnost stresové faktory na minimum (a že jich je kolem nás až moc), poklesl by počet pacientů v nemocnicích s těžkým průběhem infekčních chorob a lépe by se nám žilo i v dnešní sevřené a těžké době. Neberme tedy masáže na lehkou váhu, ani ty erotické, ty totiž navíc ještě rozpouští psychické bloky ohledně sexuality a umožňují lidem být upřímnějšími, odvážnějšími, citlivějšími, empatičtějšími a jemnějšími, tedy více sami sebou.