Autopůjčovna Praha – komfort, který se vám zalíbí

Život bez vozidla je někdy mnohem těžší, než bychom čekali. Najednou musíte tahat nákupy pěšky nebo autobusem, musíte dojíždět za prací hromadní dopravou, nemůžete jet svým vozidlem na dovolenou, výlet či kamkoliv potřebujete. Komfort, na který si každý rychle zvykne je najednou pryč a zvykat si na život bez vozidla se nedaří.

Ale nemusí to tak vůbec být, protože ať už nemáte vozidlo vlastní, to vaše je v servisu či zcela dosloužilo nebo vám jedno vozidlo chybí, tak od toho je tady autopůjčovna Praha.
znuděný řidič

Poskytuje svým zákazníkům kvalitní a servisovaná vozidla, které dokážou plnohodnotně nahradit to vaše a zajistit vám tak veškerý potřebný komfort. Můžete si zapůjčit vozidlo pro pracovní účely či soukromé využití a klidně vycestovat i na dovolenou.
řada Mercedesů

Veškeré další služby jsou v ceně

Komfort služeb spočívá také v tom, že se nemusíte starat o povinné ručení či havarijní pojištění vozidla. Vše je zahrnuto v ceně a vy neplatíte nic navíc ani nemusíte převádět pojištění na sebe. K dispozici jsou také nonstop asistenční služby, takže nikdy nezůstanete v případě potřeby na to sami.

Nestaráte se ani o servis vozidla a to včetně výměny pneumatik třeba zimní na letní a opačně. Takový komfort s vlastním vozidlem určitě nemáte, a proto si na služby půjčovny vozidel velice rychle zvyknete.

Vozidla jsou v perfektním stavu, a proto získáte okamžitě jistotu, že s nimi můžete bezpečně vyjet na silnici.

K vozidlu můžete využít i další služby jako například navigaci, dětskou autosedačku, střešní nosič i nosič na kola, sněhové řetězy a mnoho dalšího.

K využití služeb potřebujete vlastnit řidičské oprávnění, občanský průkaz a v případě využití pro firemní účely živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku.

Co se týká pohonných hmot, tak ty si hradí zákazník sám a vozidlo si vyzvedne se zcela plnou nádrží. V tomto stavu musí vozidlo také vrátit. Život bez vlastního vozidla se vám tak vůbec nezmění a vy si můžete užívat i nadále ničím nerušené jízdy.