Vyzkoušejte aplikaci Spotify!


Pro milovníky hudby je určena aplikace Spotify. Najdete v ní milióny všelijakých skladeb od různých interpretů. Tuto aplikaci je možné používat zdarma. Stačí se jen zaregistrovat. Díky tomu, že ji lze stáhnout na jakékoli zařízení, tedy i do mobilu, vaše oblíbená hudba vás bude provázet, kdekoli chcete. Třeba při ranním běhání nebo při cestě do práce.
ikona spotify


Skladbu si vyberete podle svého vkusu nebo se nechte překvapit, co pro vás Spotify připraví. Pokud si aplikaci stahovat nechcete, ale využívat ano, navštivte webové stránky a poslouchejte svou oblíbenou hudbu zde.


Hudbu si můžete jednoduše jen přehrávat či vytvořit vlastní playlist. Do něj si uložíte své oblíbené skladby a Spotify vám navrhne, co dalšího by se vám mohlo líbit. Playlist vytvoříte otevřením záložky Tvoje knihovna a klikem na tlačítko Vytvořit. Vymyslete svému Playlistu jméno a už jen přidávejte hudbu. Tu si potom můžete pouštět podle svého nebo náhodně. Stačí přidat ikonu Náhodné přehrávání.


Z playlistu je možné si vytvořit i rádio stanici. Podle písní v playlistu se vám budou přehrávat další skladby v podobném duchu.


Jestli se vám nějaká skladba zalíbí, klikněte na srdíčko, a aplikace vám bude nabízet písně podobného typu. Skladbu si v aplikaci vyhledáte podle interpreta, alba, i názvu.


Používání aplikace vyžaduje, abyste byli připojení k internetové síti. Nemáte-li právě k dispozici Wi-Fi, v nastavení si zapněte režim Data Saver. Vaše mobilní data tak budou ubývat pomaleji.
spotify v mobilu


Jak už je zmíněno výše, aplikace Spotify je zdarma. Lze si ale zakoupit prémiové předplatné, díky kterému se vám hudba přehrává ve vyšší kvalitě.


Máte-li Spotify propojen s Facebook účtem a nechcete, aby vaší přátelé věděli, jakou píseň si přehráváte, zapněte si v nastavení Soukromou relaci.


Spotify není jen o hudbě. Tato aplikace nabízí i podcasty. Kromě zahraničních je k dispozici stále víc českých.