Velice oblíbený styl, který vám vnese nový život do vašeho domova


jídlo, ryba

Stejně tak jako vysoce moderní prostředí ve vašem domově, kterého si jistě vážíte a považujete, se někomu může líbit odlišný styl, který připomíná světlé barvy a také starodávnější styl. Ovšem tento styl není zas tak historický, abyste si museli představit něco opravdu starodávného.

Rustikální kuchyně jsou poměrně oblíbenou záležitostí a to hned z více hledisek:
1. Především jde o světlé barvy a prostor, který je vytvořený podle daného stylu – ovšem není problém, když si jej vytvoříte na míru a podle vašich představ. Můžete cokoliv pozměnit, celý prostor si navrhnout sami, jenom se přizpůsobit tomuto krásnému stylu.
2. Mnoho prvků v jednom – tento styl právě skrývá mnoho různých poliček, skleněných výloh, ale také různé vybavení, které je typické pro tento pořádek v místnosti, kde se vaří.
3. Další možností je styl provence, ve které jsme schopni také vytvořit skříňky a celou linku pro váš prostor přesně na míru – podle vašeho vkusu tak doladíme o moderní spotřebiče nebo barvy, kterými budete chtít místnost oživit.
4. Rozhodně jde o styl, který nikdy nezestárne – a to z toho důvodu, že jde o klasiku, která nikdy neztratí své kouzlo. Putuje napříč roky a staletími bez změny. Jde o klasický nadhled na provedení celého prostoru.

kuchař, venkovní vaření

Krása a elegance v jednom – aneb prvky klasického rustikálního stylu se snoubí s těmi moderními

a) Není na škodu, když se vracíme do historie a také do stylů, které byly a jsou součástí různých domovů po mnoho let.
b) Jistě si každý při těchto slovech vybaví klasické skříňky a úchytky, které jsou typické nebo mají právě tento nádech. Své příznivce si tak tento styl jistě najde i v dnešní moderní době. Snoubíme pro vás právě prvky moderního prostředí s nádechem stylu z minulosti.
Vždy však dbáme na požadavky zákazníka, takže se dá cokoliv přizpůsobit. Dodržovat by se měl styl, ale je tak rozmanitý, že jde kouzlit v mnoha konečných provedeních různými způsoby.

špagety, rajčata, bazalka