Aktivitu vhodnou pro děti i dospělé umožní trampolína se sítí

Velmi oblíbeným a častým vybavením zahrad v posledních letech jsou trampolíny. Skákání na nich je pak vhodnou aktivitou nejen pro děti, ale i dospělé. Není to tedy pouze módní záležitost, jak by se na první dojem mohlo zdát.

Skákání na trampolíně nabízí pravidelný a přirozený pohyb. Umožní uvolnění i posílení svalů. Vede k soustředění a celkovému zklidnění. I z toho důvodu je dnes hojně využívána jako doplněk při nápravě poruch učení či terapiích využívaných u dětí s hyperaktivitou či různým tělesným postižením.

V nabídce naleznete velmi kvalitní výrobky, o svou bezpečnost se tedy nemusíte obávat. Naleznete zde trampolíny různých velikostí:
· průměr 244 cm
· průměr 305 cm
· průměr 366 cm
· průměr 400 cm

trampolína s ochrannou sítí

Ochranná síť je samozřejmostí už v základním vybavení

Všechny trampolíny jsou standardně dodávány i s bezpečnostní sítí. Nemusíte tedy myslet na její dokoupení. Nejběžnější variantu trampolíny o průměru 305 cm naleznete hned v několika variantách, které se neliší kvalitou, ale počtem noh konstrukce či materiálem použitým na ochrannou síť.

Skákání na trampolíně je pro naše tělo velmi příznivé, ale zároveň je i bezpečné, pokud dodržíte určitá pravidla. Bezpečnost však můžete ještě zvýšit právě využitím ochranné sítě nebo kotvící sadou. Ta zajistí maximální stabilitu konstrukce vaší trampolíny.

Kdo chce ještě něco navíc, může si opatřit kovové schůdky pro pohodlnější vstup na skákací plochu i bezpečnější sestup z ní dolů. To je vhodné především pro děti.
Veškeré dostupné příslušenství i samotné trampolíny si v klidu prohlédněte https://www.beanbag.cz/trampolina-s-ochrannou-siti. Až pak se rozhodněte, která varianta bude nejlepší pro vás i vaši zahradu.

Rozhodně se ale můžete spolehnout, že za příznivou cenu dostanete opravdu kvalitní a bezpečné vybavení, které využijete po několik let.

chlapec vzhůru nohama, trampolín,a skok