Nepodlehněte ranám osudu

Rozchod životních partnerů je věc nemilá. Vždycky je jeden, který trpí. Jen málokterý pár se dokáže shodnout na rozvodu, jako na nejlepším možném řešení.
Když ale dojde na rozvod, který se dá nazvat soubojem na život a na smrt, pak jeden z nich odchází po rozvodovém stání

zvonek

· s nedůvěrou ve vztah,
· s výhledem na bydlení pod mostem,
· nebo s nechutí začínat znovu.

Jste-li i Vy účastníkem takového souboje, pak Vám opravdu není, co závidět. Hlavou se Vám začnou honit myšlenky, co nyní bude dál? Jak naložím se svým životem, který se mi zhroutil, jako domeček z karet? Co mi vlastně zůstalo, kromě zlomeného srdce? Nic. Dokonce ani nemáte kde bydlet.

Vlastně máte, ale bydlet v bytě se ženou, která Vám život začíná teprve kořenit trpkými schválnostmi, to se vážně nedá. Ale, kam se vrtnout, když Vám na účtu zbylo jen pár korun, abyste přežil do další výplaty?

A soudní rozhodnutí o vystěhování se kvapem blíží!
Změna trvalého bydliště je nutností, kterou musíte rychle vyřešit! Vždyť byste se stal za chvíli bezdomovcem, který má adresu na magistrátu města. A to byste chtěl? Tak ponižující a nedůstojná životní situace, viďte?
Takže si myšlenky urovnejte hezky do časové řady a uvidíte, že se brzy ocitnete na startovní čáře nového života.

panelák

1. Potřebujete někde bydlet, ale byt nemáte.
2. Chcete si nějaký malý koupit, ale musel byste si vzít úvěr.
3. Ten ale nedostanete, když nemáte trvalé bydliště.

Myslíte si, že z tohoto začarovaného kruhu komplikací nedokážete vystoupit?
Ale dokážete, jen o tom ještě nevíte. Změnu trvalého bydliště uskutečněte. Vezměte si úvěr a do měsíce můžete bydlet ve svém.
To je ale rychlé a snadné řešení, viďte? Vy se nesmíte oddat černým myšlenkám. Ty jenom kalí bystrý rozum a zdravý úsudek! Jakmile byste jim podlehl, už by Vás nic dobrého nečekalo. Žít bez naděje na lepší budoucnost je konečná!