Kdo je připraven, ten je zachráněn

Už nemusíte chodit jen večer ztemnělou ulicí, nebo parčíkem, který je poblíž Vašeho bydliště. Dnes, bohužel, můžete jít domů z práce ve kteroukoliv denní dobu, aniž byste potkala živáčka. A přesto se může stát něco velmi nečekaného a hlavně nebezpečného. Zvláště tehdy, je-li Vaše cesta z práce pravidelnou pochůzkou.

sprej

Můžete potkat člověka, který si Vás možná vyhlédl, nebo jde náhodně kolem. Je to v podstatě jedno. Ale jisté je, že má nekalé úmysly Vám nějakým způsobem ublížit. Nechceme přivolávat neštěstí. To rozhodně ne. Ale ta možnost tu je, a proto vyvstává otázka: Jste na tuto eventualitu připraveni?

Jak zneškodnit agresora?

· Víte, co dělat při napadení, nebo obtěžování cizím člověkem, jehož chování může být nevyzpytatelné?
· Máte kurz sebeobrany za sebou?
· Vlastníte snad nějakou zbraň na obranu?
Neberte na lehkou váhu obranu sebe sama. Nikdy Vás taková situace nemusí potkat, to je pravda. Ale! Jste si tím naprosto jistí?

Slyšeli jste někdy o nesmrtící zbrani, jejíž název může být kasr, neboli pepřový sprej? Víte, že Vám může dokonale pomoci od agresora, který Vás začne obtěžovat a nehodlá přestat? Použitím této zbraně získáte dostatek času na útěk. Nic jiného Vám totiž nezbyde. Nic jiného Vám v danou chvíli nepomůže, jestliže se ocitnete sami proti útočníkovi.

Pepřový sprej je už dnes součástí mnohé kabelky.

Partneři nejvíce ohrožených žen sami doporučili svým protějškům kvalitní pepřový sprej, aby měli větší klid na duši, když v kritických chvílích nemohou se svou partnerkou být.

tvář

Nezůstávejte pozadu a začněte brát vážně hrozbu dnešní doby. Tou je napadení osamělých žen na ulici, nebo v parku. A to v kteroukoliv denní hodinu! Volně dostupný pepřový sprej Vám může zachránit majetek, ale i život. Ale Vy jeho použitím život neohrozíte. Jen se dobře ochráníte a ubráníte.