Nejlepší zábavní parky na dosah ruky

                Dětem začaly prázdniny a tak je na čase začít plánovat výlety, ze kterých budou nadšené nejenom vaše ratolesti ale i vy sami. Parky jsou většinou tématicky zařízené do nejmenší maličkosti a my Vám přinášíme ty nejlepší jak v České republice tak u našich blízkých sousedů.
horská dráha

Dinopark

                V České republice jsou asi nejpopulárnější Dinoparky, kterých zde nalezneme hned 5 (Praha, Liberec, Ostrava, Vyškov a Plzeň).
                Děti se zabaví a zároveň se naučí, jak planeta Země vypadala na jejich počátcích s čímž pomůžou věrohodné modely dinosaurů, prahistorických rostlin a archeologické nálezy. Ještě více se do tohoto světa ponoříte navštěvou 4D kina a DinoAquaria  nebo projížďkou dinoexpresem.

Merlin’s KinderWelt

                Tento zábavní park chlubící se bezmála 200 atrakcemi se nachází ve Znojmě při hranicích s Rakouskem. Nejoblíbenějšími atrakcemi jsou například dětský minigolf, vláček, trampolíny, kolotoče, ruské kolo, autodráhy a skluzavky a mnoho dalších.        

Western Park Boskovice

                Tento park zaručeně nezklame ani děti ani tatínky, kteří se přenesou do oblíbených filmů z divokého západu. Můžete si vyzkoušet neodmyslitelnou jízdu na koni s rýžováním zlata, házení lanem a nebo správnou kovbojskou střelbu

Europa Park

                Pokud Vám nevadí za zábavou zavítat do zahraničí a obětovat alespoň 2 dny, nemůžete vynechat zábavní park nacházející se v Německu. Jedná se o nejkrásnější a největší park v této zemi. Je rozdělen do 15 tématických okruhů (13 tvoří země, 14. je Arthurova země a 15. dětský svět).
dětský kolotoč

Energylandia

                Tentokrát si zajedeme do největšího parku v Polsku. Je vhodný pro všechny věkové skupiny. Chlubí se 60 moderními atrakcemi a zařízeními přes rodinné, ty určené pro nejmenší a pro odvážlivce extrémní, takže se rozhodně nudit nebudete.

Pratru

                Cestu po zábavních parcích ukončíme ve vídeňském Pratru. Z 250 adrenalinových atrakcí můžeme vyzvednout horskou dráhu Boomer, na kterou by se měli vydat pouze vlastníci silných žaludků. Ns milovníky hororů zde čeká dráha virtuální reality The clown, strašidelná dráha Hotel Psycho nebo Svět zoombie.