Hudba a my

Někdo za hudbu považuje pouze klasiku, jiný operu a třetí rock. Každý jsme naprosto jiný a každý se domnívá, že právě ta hudba, kterou on poslouchá, je ta nejlepší. A někteří to svému okolí dávají jasně najevo. Míním ty bezohledné kretény, kteří mají tu „hudbu“ patřičně hlasitě, hlavně v autě, aby každý slyšel, že jsou to drsňáci. Jenže většina lidí si pomyslí opak, jenže to už těmto „vnucovačům“ nevadí. Nebo to jednoduše nevnímají.

kytarista

V každém případě jim to nijak neberu, líbí se vám to, poslouchejte, ale nevnucujte druhým. Já vám také nenutím Vivaldiho, nebo Smetanu. Ovšem, ten se asi poslouchá trochu jinak. V každém případě nelze moderní hudbu odsuzovat. Přináší jak zábavu, tak odlehčení a málokterá zábava by se bez ní obešla. A řečeno upřímně, tancovat na Mozarta není zrovna jednoduché. Zkuste si to někdy. Hudba je nakonec tak oblíbená, že se mnoho mladých lidí přidává ke zpěvu anebo skutečně zakládá hudební skupinu doufaje, že časem se z ní stane světová elita. Jenže tam je cesta trnitá, a ne zrovna jednoduchá. A také finančně náročná.

koncert

Samozřejmě ne všechno musí stát královský majlant, ale každý hudebník vám řekne, že zvuk kytary za pět set od někoho na trhu, je jiný než zvuk kytary od renomované firmy za dvacet tisíc.

Hudebník ovšem samozřejmě nehraje jen na kytaru, je spousta jiných nástrojů. A k těm se občas může použít něco jako zvukové efekty. Ti mladí jistě ví, o čem je řeč a hudebníci to vědí naprosto přesně. A že za takové věcičky není nutné dávat statisíce asi vědí též. Pokud ne, nechť pohlédnou například zde na tento přístroj.

Catalinbread belle epoch https://feedbackpedals.com/product/catalinbread-belle-epoch/ je věcička která skutečně nestojí majlant, ale má parametry, které jsou u přístrojů x krát dražších. Nemluvě o spoustě dalších možností, které se samozřejmě dají různě rozšiřovat. Kvalitní zvuk pak jen umocňuje dojem a rozhodně zvýší zájem o koupi.