Dárky a dárečky od Promodarky.cz

Promodarky.cz Vám nabízí nepřeberné množství reklamních předmětů k potisku. A protože ke každé správné firmě patří taky IN reklama, neváhejte a vstupte na náš e-shop a vybírejte. Máte z čeho. Reklamní předměty jsou vhodné k potisku, ale koupit je můžete i bez něj. Na Vámi vybraný předmět natiskneme prakticky cokoliv. Je libo logo Vaší firmy? Líbí se Vám motivační citát? Chystáte obdarovat svatebčany? Nebo snad chcete, aby děti ve školce měly stejné pastelky, které si odnesou domů, a zároveň jste tak propagovali Vaši firmu nebo nějakou nadaci?

Na přání zákazníka, kvalitně a rychle.

Posaďte se, máme neskutečný výběr:

Reklamní propisky a tužky – kovové, plastové, hliníkové, ale i bambusové propisky nebo zvýrazňovače. Do kanceláře, na sklad, ale i pro klienta.

barevné pastelky pro děti

Kancelářské potřeby – diáře, poznámkové bloky, samolepící bločky, ale i vizitkáře. Veškeré věci, které nutně potřebujete pro vaši sekretářku.

Hrníčky a sklenice – hrnky, sklenice, termosky, soupravy a sady. Radost můžete udělat i sobě. Samozřejmě v dárkovém koši se takové hrnečky budou jen vyjímat.

sklenice na víno

Tašky a batohy – tašky, kufry a cestovní tašky, ale i tašky na notebook nebo sport. Elegance, která jde vidět všude – v autobuse, na letišti, ale i při nákupu.

Nákupní tašky – plátěné, papírové…. Ekologické, IN.

Deštníky – skládací i holové. Zajímavé, neotřelé.

Domácí potřeby – všehochuť v podobě boxů, květináčů, sad na grilování, zástěr, nožů…. Udělá radost každému kuchtíkovi.

Elektronika – velmi oblíbené power banky, sluchátka, myši, chytré hodinky, meteostanice a mnoho dalšího. Udělá radost každému kolegovi, ale i kolegyni.

Kosmetika – kosmetické tašky, zrcátka i balzámy na rty pro každou kolegyni. Pro ženy jako dělané.

Klíčenky – na přívěšek i krk. Super propagační předmět na ples a do tomboly.

klíčenka s potiskem

Volný čas a cestování – reflexní prvky, ručníky, auto-doplňky, věci na sport, pro hru a zábavu i nářadí. Zde si vybere opravdu každý a každého potěšíte.

Pro děti – kreativní potřeby a školní sady, plyšové hračky. Radost uděláte nejen rodiči, ale i dítku.

Sezónní zboží – na Vánoce i léto. Je potřeba se těšit na dny volna, proč si to nezpříjemnit.