Dobové doplňky pro každého muže

Nejen ženy mají potřebu a chuť dbát na jejich osobitý styl oblékaní a všech maličkostí, které dělají z jejich outfitu dokonalý celek. I muži můžou díky několika detailem zapůsobit na své okolí a nosit doplňky, které jsou pro nich příznačné.

muž s plnovousem

Hodinky jako užitečný luxus

Výběr pánských hodinek je skutečně obrovský. V jejich sortimentu nalezete nejen různé druhy (od těch elegantních, až po ty sportovní), ale i velikosti, značky a různé cenové kategorie. Pokud už nějaké vybíráte, myslete na váš osobitý styl, který je pro vás typický. Musí být nejen trendy, ale samozřejmě vás i nějakým způsobem charakterizovat.
Pamatujte, že každá paráda se musí zaplatit, takže pokud lpíte na luxusním provedení, budete si muset sáhnout hlouběji do kapsy.
modrá obloha a palec nahoru

Náramek jako ozdoba i pro muže

V této kategorii seženete kdejaké druhy, které se můžou trefit přímo do vašeho gusta. Čistě pánské náramky jsou vkusným a mužným doplňkem, kterého byste se neměli bát. Přilákají na vás pozornost a současně vypadají skvěle.

Pásek, který je nezbytný

Mezi detail, kterému byste měli věnovat zvýšenou pozornost se řadí pásek, který běžně nosíte u kalhot. Jelikož se jedná o praktickou věc, je často i viditelná a všimne si jí každý. Proto by zcela obyčejný pásek neměl zůstat bez povšimnutí a měli byste zapátrat po nějakém, který nejen vydrží delší dobu, ale bude i módní a stylový.
Nejlepší volbou pro vás, by se mohly stát kožené pásky, které se vyznačují vysokou kvalitou a odolností.

Na hlavu se něco hodí vždy

Součástí oblečení je nepopíratelně i doplněk, který nosíte na vaší hlavě. V letním období můžete dát přednost nejen kšiltovkám, které působí mladistvě, ale i kloboukům nebo bekovkám. V zimě se neobejděte bez čepice, která doplní váš zevnějšek a bude dokonale ladit ke všemu, co na sebe hodíte.
V současnosti si máte možnost vybírat opravdové skvosty mezi zimními čepicemi, ve kterých rozhodně budete vypadat „in“.

Jaké šperky zvolit v roce 2019?

Šperky patří již od nepaměti mezi oblíbené doplňky oděvů nejen mezi ženami. Trendy si s jejich vzhledem různě pohrávají – někdy jsou v kurzu výrazné šperky, které barevně doladí celý outfit, jindy zase šperky decentní, které umocňují ženskou krásu. Jaké šperky si pořídit letos?
šperk v krabičce
Letošním trendem jsou výrazné šperky. To se týká prstenů, náušnic i náramků. Móda se v této oblasti vrací do minulosti a začínají se znovu objevovat velké plastové kruhové náušnice nebo náramky. Nosí se také zlaté či stříbrné šperky, které se mohou spolu kombinovat. Už totiž neplatí pravidlo, že se zlato nesmí kombinovat se stříbrem, právě naopak. Vrstvení je letos velmi aktuální a nezáleží tady na materiálu jednotlivých vrstev, které ani nemusí mít stejnou barvu. Nejlépe vrstvení vypadá u jemných šperků, je ale možné vrstvit i výraznější typy.
Velkým hitem tohoto roku jsou sponky do vlasů a skřipce, které se vrací z dob minulých, kdy si získaly velké oblibě především díky své účelovosti a zároveň estetičnosti. U spon platí pravidlo, že čím více jsou výrazné, tím lépe. Mohou se nosit buď na straně hlavy nebo na temeni spínající vrchní pramen vlasů, skřipec může sepínat všechny vlasy stočené v drdol nebo jen jejich část. Velmi šik je letos také zkombinovat více spon v účesu najednou.
Také nošení prstenů zaregistrovalo určitou změnu. Zatímco v minulosti se nosil i více než jeden prsten na každém prstu, letos se trendy přiklání spíše ke střídmosti. Stačí jeden až tři prsteny, kdy jeden z nich může být výraznější (klidně plastový) a ostatní jsou decentnější. Pokud žena zvolí více výrazných prstenů, musí dát pozor na to, aby k sobě i celkovému outfitu ladily a nepůsobily příliš lacině.
ruční malba
Náhrdelníky mohou být výrazné i jemné, klidně i zkombinované spolu. I zde totiž platí trend vrstvení. Jak již bylo uvedeno výše, mohou se kombinovat různé materiály i barvy, jednotlivé náhrdelníky by měly mít různou délku, aby vynikl každý jeden z nich. Mohou se kombinovat jemné řetízky s korálkovým či perlovým náhrdelníkem, vše může být dozdobeno také vhodným přívěškem. Podobně se vrství také náramky, u kterých je nejvíce moderní kombinace minimalistického náramku s výraznými hodinkami.

Aby se Vám lépe jelo

Cyklistika je sport, který je v dnešní době velice oblíbený, o tom nepochybujte. Jestli se tomuto sportu věnujete i Vy, tak zaručeně moc dobře víte, kolik zábavy může přinést. Je ovšem dobré si uvědomit jednu věc, na kterou se nevyplatí zapomínat, a to takovou, že nic není jen tak, a že je nutné pečlivě vybírat vhodné vybavení, protože to může výrazně ovlivnit to, jakých výsledků dosáhnete.
závody na kolech.jpg
Každý cyklista moc dobře ví, že nezáleží jenom na kole, ale že poměrně velký vliv má i samotné oblečení, které si na sebe sportovec obleče. Vždy by mělo být vybíráno takové, které bude pohodlné, příjemné a nebude nikoho omezovat v pohybu. Proto je nutné něco takového vybírat pečlivě a zodpovědně, jinak by se mohlo stát, že budete doopravdy litovat.
Kvalita, díky které se budete cítit dobře
Jestli tedy hledáte kvalitní oblečení na kolo, tak si můžete být jistí tím, že možností je tu pro Vás doopravdy hodně, a že si přijdete na své, pokud vsadíte na značkusilvini. Nabídka je totiž pestrá a Vy si tak budete moct být jistí tím, že jste si vybrali takové oblečení, díky kterému budou Vaše výsledky ještě lepší, než jste si kdy mohli myslet.
Budete se totiž cítit opravdu příjemně a pohodlně, což je přeci jenom důležité a nemělo by to být podceňováno, o tom nepochybujte.
cyklista s brýlemi.jpg
Oblékejte se podle svých představ
Pokud si tedy chcete vybírat ze široké škály, tak se obraťte na nás a využijte možností, které tu pro Vás jsou, uvidíte, že budete nadmíru spokojeni a rozhodně nebudete muset ničeho litovat. My už se rádi postaráme o všechno potřebné a zajistíme, aby se k Vám dostalo vybrané oblečení tak rychle, jak to jenom bude možné. Rádi také vyjdeme vstříc Vašim požadavkům a odpovíme na Vaše případné dotazy, kdykoliv nás tedy kontaktujte, my už se moc rádi postaráme o Vaši spokojenost, o tom nepochybujte. Díky nám budete mít po ruce vše, co byste mohli potřebovat.

Užijte si cvičení

Patříte mezi jedince, pro které je pohyb skutečně důležitý? Zdravý životní styl je něco, bez čeho byste si svůj život nedokázali představit? Máte pocit, že díky pravidelnému pohybu se cítíte mnohem lépe? Tak to zaručeně nejste jediní, něco takového je důležité pro opravdu velké množství jedinců. Problém je ovšem takový, že nic není jen tak, a že je mnohdy nutné přemýšlet nad tím, jaké jsou vlastně možnosti. Někdy totiž není možné vyrazit do posilovny, mnohdy se tam člověku navíc vůbec nechce, což může být komplikací.

cviření jogy

Cvičte v pohodlí svého domova

A právě proto se rozhodně vyplatí spolehnout na to, co tu pro Vás je. Díky tomu, že budete moct cvičit v pohodlí svého domova, nebudete muset nikam jezdit a vždy si budete moct zacvičit, když se Vám nikam nebude chtít. V takovém případě se ovšem hodí mít po ruce i určité nástroje.

Odporové gumy Vám mohou v mnohém pomoct, protože cvičení je dík nim mnohem efektivnější, na to se můžete spolehnout. Využijte tedy toho, co tu pro Vás je, a můžete si být naprosto jistí tím, že budete spokojeni.

Vyberte ty správné nástroje

Nabídka kvalitních odporových gum je široká, můžete si vybírat z mnoha různých druhů a zaručeně si přijdete na své, na to se můžete spolehnout. Využijte tedy možností, které tu pro Vás jsou, a můžete si být jistí tím, že budete velice spokojeni a nebudete si muset s ničím dělat těžkou hlavu. Přeci jenom budete moct doma cvičit skutečně efektivně a bez starostí.

vysportovaná žena

Volba vhodná pro každého

Využijte tedy toho, co tu pro Vás je, a můžete si být naprosto jistí tím, že budete spokojeni a nebudete muset ničeho litovat. V dnešní době si totiž můžete pořídit širokou škálu různých nástrojů ke cvičení, takže pro Vás bude vše mnohem jednodušší a budete si moct užívat cvičení i v pohodlí Vašeho domova, na to se spolehněte. Vyhnete se tak mnoha nepříjemnostem, které by Vám mohly komplikovat život.

Perfektní možnost

Podzim se pomalu, ale jistě blíží. Potřebujete tedy trochu zaplnit šatník, abyste byla na sto procent připravená na sezónu a nemusela se později zlobit s tím, že vám něco chybí? Navíc teď jsou věci ještě v relativně dobré cenové relaci, než třeba v průběhu září či října? Tomu rozumíme, a pokud byste chtěla skutečně skvělou kabelku, bez které se žádná žena jen tak neobejde, měli bychom vám co nabídnout.

řada kabelek

Máme pro vás krásné modely v těch nejlepších barvách. Je tu pro vás připravena vínová kabelka, a to v mnoha provedeních, takže si každá žena může vybrat podle svého vkusu. Hodně „frčí“ kožené nebo koženkové varianty, protože jsou hodně elegantní a lze je vzít jak ke kabátku, ale ani k bundě nevypadají vůbec špatně. Někdo si potrpí spíše na látku nebo semišové provedení, které už se o maličko hůř udržuje, ale zato také skvěle vypadá a je o moc příjemnější na dotek. Někdy naleznete i barevně kombinovanou variantu – často se setkáte s kombinací béžové a vínové, případně bude navíc nějaký vzor.

Oživte svůj outfit

A proč je právě tato barva tak IN? Jednak se do podzimních dnů skvěle hodí, budete ladit s přírodou a jedná se o tak neutrální barvu, že nezáleží, zdali máte hnědý, černý, béžový nebo třeba šedý kabát. Vínová dokáže rozzářit každý outfit.
Sáhněte po této moderní a přeci stále krásné kabelce, která vás bude doprovázet takřka na každém kroku.

červeň na pozadí

U nás najdete perfektní kousky, které můžete vzít jak do práce, tak ale i do společnosti. Nebo si můžete vybrat hned dvě – do divadla či na párty v menším provedení, a nějakou větší do města, aby se vám do ní pěkně všechno vešlo a ještě nějaké místo zbylo. Ale nebojte, pokud tato barva není zrovna váš šálek kávy, v nabídce můžete vybírat samozřejmě i z jiných.