Enrique Iglesias vystoupí v Praze dvakrát!

Enrique Iglesias vystupoval v Praze naposledy v roce 2016 a tehdy svým nadšeným fanouškům slíbil, že se do Prahy v brzké době vrátí. Svůj slib vyplnil. 8. květen byl prvním termínem, ve kterém se měl uskutečnit jeho narozeninový koncert. O2 aréna tak pravděpodobně uvidí největší narozeninovou show ve své historii. Zájem o lístky ze strany fanoušků tohoto Španěla byl tak veliký, že se pořadatel po vyprodání tohoto koncertu po dohodě se zpěvákem rozhodl přidat ještě jeden koncert, a to na 7. května. Majitelé prvního tisíce vstupenek navíc soutěží o setkání se španělskou hvězdou. Dva vylosovaní šťastlivci tak budou moci oslavenci popřát osobně! 8. května totiž čerstvý otec dvojčat Enrique Iglesias oslaví své čtyřicáté třetí narozeniny!
hudebník kytarista
Těšte se na největší zpěvákovy hity!
Zpěvák bývá označován za krále latinského popu! Enrique Iglesias je držitelem několika cen Grammy za nejlepší latinská popová alba. Tu poslední získal v roce 2015. Otcem zpěváka je ve Španělsku neméně známý zpěvák Julio Iglesias. Za ním se Enrique přestěhoval do Miami, když mu bylo osm let. Svou pěveckou kariéru však rozjížděl pod pseudonymem, protože se přirozeně bál srovnávání se svým otcem či případným nařčením z protekce. Jeho první španělsky zpívané album však mělo veliký úspěch a kariéra mladého zpěváka se začala rychle rozjíždět. Enrique Iglesias zpívá své písně hned ve čtyřech jazycích. Mezi jeho největší hity patří písně Hero, Escape, Do You Know či Bailamos.
silueta zpěváka
Jeho dlouholetou partnerkou je bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová. Potkali se při natáčení klipu k písni Escape. Na konci roku 2017 se jim narodila dvojčata, syn Nicholas a dcera Lucy. Enrique Iglesias tak zažívá teď opravdu šťastné období a jeho fanoušci mohou jen doufat, že se to projeví na atmosféře jeho narozeninového koncertu! Pokud chcete vidět zpěváka v akci, vyrazte na jeden z jeho koncertů v Praze!