Dokonale čistá a průzračná voda

Vážení majitelé zahradních koupacích zařízení, jistě se všichni shodnete na tom, že čistá průzračná voda ve Vašem koupacím zařízení je to nejdůležitější. Ano, je samozřejmě nutné se starat o celé koupací zařízení, ale voda, ve které se koupete a užíváte si vodních radovánek a zábavy je prostě na prvním místě. Každému je jasné, že pokud chcete docílit průzračně čisté vody, je potřeba se o ni dobře starat a dodávat do vody dostatek chlorových či kyslíkových přípravků pro dezinfekci, dále srovnávat hodnoty PH vody, dodávat preventivně algicid proti řasám a pravidelně vodu kontrolovat za pomocí testerů.

malý plavec

Ale to jsou všechno přípravky, které Vás zbaví mikrobů, bakterií a řas, ale ne už mechanických nečistot, které se dostanou do vody na nohách a tělech plavců či je do vody zafoukne vítr. Mluvíme o hlíně, písku, listí, pylu a různém hmyzu, které také znečišťují vodu ve Vašem koupacím zařízení a které je také nutné odstraňovat. Samozřejmě, že můžete využívat nejrůznější síťky, ale je to zbytečně zdlouhavé a náročné a síťkou bohužel nedostanete ven všechno. A právě proto máme pro vás připravenou opravdu velkou nabídku bazénových vysavačů, které Vám s touto údržbou pomohou.

Vysavače bazénů jsou velmi užitečným pomocníkem každého majitele koupacího zařízení. Majitelé menších bazénů si většinou vybírají ruční modely, které se připojují na filtraci, a za pomocí teleskopické tyče se s nimi dostanete do každého zákoutí. Pro větší koupací zařízení bychom vám doporučili poloautomatické nebo automatické vysavače bazénů, které už pracují prakticky téměř sami a postarají se o čistotu celého Vašeho koupacího zařízení, tedy jak jeho dna, tak i stěn.

plavat ve vodě

K vysavačům bazénů pro vás máme připravené také náhradní díly či doplňky v podobě hadic, spon, spojek a náhradních kartáčů. Jen nahlédněte do naší rozmanité nabídky a vyberte si přesně ten model, který nejvíce vyhovuje Vašim představám.